Budownictwo mieszkaniowe

Nasza firma jako generalny wykonawca w 2006 roku przystąpiła do realizacji inwestycji pod nazwą „Zielone Przedmieście” www.zieloneprzedmiescie.pl przy ul. Strażackiej
w dzielnicy Rzeszowa Drabinianka.

Pierwszym etapem osiedla było osiem parterowych domków jednorodzinnych o powierzchni użytkowej od 100 do 120 m2 na działkach o powierzchni od 8 do 10 arów.

 

3q

W roku 2008 kończąc I etap „Zielonego Przedmieścia”  rozpoczęliśmy budowę budynku w zabudowie szeregowej składającego się z 6 klatek o łącznej sumie 48 mieszkań.  W tym 18 z nich posiada atrakcyjne tarasy wraz z ogrodem gdzie można mile spędzić popołudnie. Pozostałe mieszkania posiadają widokowe i przestronne balkony.

1q

W 2009 roku zakończyliśmy etap II Zielonego Przedmieścia www.zieloneprzedmiescie.pl i jednocześnie przystąpiliśmy do budowy kolejnego etapu III Naszego osiedla, tj. części wielorodzinnej. Składa się ono z 6 budynków czterokondygnacyjnych, których położenie w stosunku do siebie daje poczucie swobody i prywatności. Celem naszych architektów było stworzenie funkcjonalnych mieszkań w nowoczesnym stylu, ale z nutą klasyki. Dbałość o detale i staranne wykończenie stanowią podstawę naszych działań. Budynki posiadają wygodne, elegancko wykończone klatki schodowe i zagospodarowane poddasza z pomieszczeniami  gospodarczymi dla wszystkich lokatorów a na parterze wydzielone pomieszczenia tzw. „wózkownie”. Na osiedlu wykonany został także place zabaw dla dzieci a poszczególne budynki są ogrodzone dla ochrony prywatności mieszkańców niskich parterów. Cała inwestycja została zakończona w listopadzie 2012 roku.

2q

W styczniu 2012 roku rozpoczęliśmy budowę nowej inwestycji pod nazwą Srebrne Klony -Etap I przy ul. Miłej w Rzeszowie. Osiedle składa się z 1-go czterokondygnacyjnego i 2-ch trzykondygnacyjnych budynków przed którymi znajduje się duża ilość naziemnych miejsc parkingowych. Budowę Etapu I zakończono w lipcu 2013 roku. www.srebrneklony.pl

srebrne klony 3

Wiosną 2013 roku rozpoczęliśmy realizację nowego, kameralnego osiedla Zielone Doliny – Etap I – przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie, składające się z 5 budynków segmentowych, dwupiętrowych. W każdym segmencie znajduje się 8 mieszkań oraz garaże i pomieszczenia gospodarcze na poziomie parteru. Inwestycję zakończono w lipcu 2015. www.zielonedoliny.pl

We wrześniu 2015r przenieśliśmy własność ostatniego mieszkania i zakończyliśmy budowę osiedla pod nazwą Zielone Doliny przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Osiedle składa się z 5 budynków segmentowych, trzykondygnacyjnych. W parterach budynków zlokalizowane są samodzielne garaże dla nabywców mieszkań.

Na osiedlu znajduje się plac zabaw i boisko dla najmłodszych mieszkańców. Inwestycja obejmowała sprzedaż dużych, komfortowych mieszkań wraz z garażami, okazała się strzałem w dziesiątkę dla nabywców szukających dużego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy. Więcej na temat inwestycji na stronie www.zielonedoliny.pl

zielona doliny 11

Obecnie jestesmy w trakcie realizacji II Etapu osiedla Srebrne Klony, które będzie się składać z 5 budynków wielorodzinnych. Dwa z nich to budynki trzyklatkowe, czterokondygnacyjne, natomiast trzy pozostałe są budynkami mniejszymi dwuklatkowymi i trzykondygnacyjnymi. Łącznie na osiedlu planowane jest wybudowanie 134 mieszkań. Mieszkania są zaprojektowane zarówno dla klientów którzy szukają mieszkania 1-pokojowego jak i dla rodzin z dziećmi, które szukają mieszkań np. 3-pokojowych. Wszystkie mieszkania spełniają warunki programu MDM Mieszkanie dla młodych.

srebrne klony 22

Budowę rozpoczęliśmy od budynku nr 4 i planowane jego zakończenie to listopad 2016r. Więcej na stronie internetowej inwestycji www.srebrneklony.pl.

srebrne klony 11

 

© AKRO

Firma Budowlano - Usługowa "AKRO" sp. z o.o., ul. Ks. Jałowego 23A, 35-010 Rzeszów, tel. 017/ 862 18 70, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

"Projektujemy i budujemy dla Ciebie, tak jak dla siebie"

TOP