Budownictwo przemysłowe

Wykonujemy hale magazynowe lub produkcyjne wielkopowierzchniowe w konstrukcji słupów i rygli z kształtowników gorącowalcowanych np. HEB 400 ;HEB 450; HEB 550 lub z konstrukcją dachu z kratownic stalowych z wszystkimi wzmocnieniami ścian i konstrukcji dachu.

Pierwsze rozwiązanie pozwala na zachowanie większej przestrzenności w hali a co za tym idzie większą powierzchnię składowania materiałów magazynowych lub większą przestrzeń przy różnego rodzaju pracy maszyn i urządzeń . Drugie rozwiązanie jest tańsze ale dla hal nie wymagających większej przestrzeni kubaturowej i zachowania potrzebnej wysokości składowania lub procesu produkcyjnego.

dsc 0081 0

Konstrukcję stalową na życzenie klienta cynkujemy (gwarancja 10 lat na antykorozyjność) lub malujemy antyrozyjnie farbami epoxydowymi i poliwinylowymi w wybranym kolorze RAL lub indywidualnym. Obudowa ścian hali z płyt warstwowych typu IZOPANEL z wkładem z pianki poliuretanowej lub wełny mineralnej grub 10 - 12 cm  i płyt dachowych IZOPANEL lub BALEXMETAL grub.10-12 cm w zależności od zapotrzebowania energetycznego hali  lub jej przeznaczenia.

Odwodnienie dachu w systemowych obróbkach blacharskich z stalowych blach powlekanych w systemach RUUKI lub LINDABB. W Naszych obiektach stosujemy sprawdzone systemowe świetliki poliwęglanowe montowane w powierzchni dachu  Balexmetal oraz np. klapy przewietrzające lub przeciwpożarowe np. ESMANN z pełną automatyką sterowania. Ponadto hale wyposażamy w systemowe  bramy garażowe HÓRMANN i ślusarkę aluminiowej zewnętrzną okienną  i drzwiową w wybranym przez Inwestora systemie aluminiowym . Po wykonaniu konstrukcji obudowy ścian i dachu wykonujemy posadzki przemysłowe typu ciężkiego dla każdego typu przeznaczenia hal  w pełnym systemie SIKA jako betonowe lub żywiczne.

dsc 0088 0

W naszych obiektach wykonujemy pełną instalację wewnętrzną elektryczną, sanitarną, wentylacji mechanicznej i grzewczej np. systemu VOLCANO z przyłączami branżowymi  bezpośrednio „pod klucz” co dla Inwestorów jest sprawą bardzo ważną do szybkiego otrzymania Pozwolenia na Użytkowanie wybudowanego obiektu.

"Projektujemy i budujemy dla Ciebie, tak jak dla siebie"

TOP