O nas

AKRO-DEVELOPMENT to firma budowlana z 30- letnim doświadczeniem na rynku podkarpackim. Wykonujemy prace w generalnym wykonawstwie zarówno we własnym zakresie, jak i przy pomocy doświadczonych i solidnych podwykonawców , którzy współpracują z nami od lat. W realizacji projektów i inwestycji koncentrujemy się na potrzebach Zamawiającego/Inwestora. Służymy pomocą na każdym etapie inwestycji, pomagamy w formalnościach urzędowych, doradzamy w fazie koncepcji projektu budowlanego i wykonawczego.

Zarząd

Dariusz Konopelski
WŁAŚCICIEL / PREZES ZARZĄDU

Nagrody

Obecność Spółki AKRO w branży budowlanej od ponad 30 lat pozwoliła nam zdobyć wiedzę, doświadczenie oraz zaufane Naszych Klientów i Kontrahentów. Rzetelna praca oraz wysokiej jakości realizowanie Inwestycji doceniane jest nie tylko przez Naszych Klientów, ale również środowisko branżowe.

Czytaj więcej

Działalność charytatywna

Prowadzenie biznesu to nie tylko odpowiedzialność wobec klientów, pracowników i podwykonawców, ale również kształtowanie naszego otoczenia. Jako firma czujemy się szczególne zobowiązani do pomocy potrzebującym. Chętnie wspieramy różnego rodzaju akcje służące naszemu społeczeństwu, czego wyrazem jest zaangażowanie pracowników w wsparcie w projektach.

Czytaj więcej

Cele i misja

Realizujemy usługi budowlane na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wysoką jakość, profesjonalne wykonanie i terminowe zakończenie robót budowalnych. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego powierzonego nam zadania oraz partnerska współpraca z Klientem i Kontrahentami. Pragniemy, aby spółka AKRO DEVELOPMENT Sp. z o.o. sp.k. była synonimem rzetelności,, profesjonalizmu i gwarancji jakości usług.

Wykfalifikowana Kadra Inżynierska

AKRO DEVELOPMENT tworzy zespół wysoko wykfalifikowanych pracowników. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie dobry i zgrany zespół jest kluczem do sukcesu. To ich wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i umiejętności są największym kapitałem firmy. Realizacje i nadzór Inwestycji powierzamy tylko profesjonalistom i fachowcom z doświadczeniem.

Terminowość i zaangażowanie

Stawiamy na najwyższą jakość realizowanych projektów. Jesteśmy rzetelni i efektywni, a nasze inwestycje zawsze realizujemy w terminie.

Doświadczenie

30 lat doświadczenia to nie tylko liczba, ale wiedza i setki zrealizowanych zleceń, dzięki którym zyskaliśmy umiejętności i doświadczenie do realizacji dużych I ambitnych Inwestycji.

Profesjonalizm

AKRO DEVELOPMENT nie tylko realizuje Inwestycje dla Naszych Klientów, ale również rozumie ich potrzeby i dążenia. Profesjonalizm i zaangażowanie pozwala nam sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów i zmianę ich wizji w rzeczywistość.

Historia firmy

AKRO DEVELOPMENT Sp. z o.o. sp. k. (poprzednio FBU AKRO Sp. z o.o.) działa na podkarpackim rynku budowlanym nieprzerwanie od 1989 roku. Założona została przez absolwentów budownictwa Politechniki Rzeszowskiej. Na przestrzeni lat firma rozwijała się, zdobywała doświadczenie i wykonywała coraz większy zakres robót budowlanych, min. wzmocnienie konstrukcji nośnej basenu ROSIR w Rzeszowie, docieplenia domów jednorodzinnych, bloków wielorodzinnych, uszczelnianie zbiorników wodnych, budowa i rozbudowa hal przemysłowo-produkcyjnych czy roboty antykorozyjne mostu w Birczy.

Zaczynaliśmy naszą przygodę z budownictwem od małego pięcioosobowego zespołu (w szczytowym momencie liczba ta wzrosła do 150 osób) oraz jednego samochodu ciężarowego Marki Star 66. Obecnie możemy pochwalić się bogatą bazą sprzętowo- magazynową oraz zespołem 50 pracowników.

Zdobyte doświadczenie oraz dynamiczny rozwój rynku budowlanego w Polsce sprzyjały szybkiemu rozwojowi Naszej Firmy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim standardom realizacji zadań zaufali nam klienci, z którymi nawiązaliśmy długoletnią i owocną współpracę. Wśród naszych partnerów znalazły się takie firmy jak: Ceresit, Bolix i Greinplast. Dzięki zatrudnianiu wysoko wykfalifikowanej kadrze inżynieryjno- – kierowniczej świadczymy usługi budowlane od wstępnej koncepcji aż do zakończenia Inwestycji w formie "Zaprojektuj-Wybuduj".

Nasz sztandarowy projekt obejmuje budowę budynków jedno i wielorodzinnych dla spółki córki – Dewelopera AKRO-DOM sp. z o.o.. Zaczęliśmy w 1998 roku od budynku szeregowego zlokalizowanego przy ul. Strażackiej w Rzeszowie oraz osiedla domków jednorodzinnych w Głogowie Małopolskim w 2003 roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zajęliśmy się realizacją inwestycji budynków wielorodzinnych w różnych lokalizacjach w Rzeszowie. Na przestrzeni lat oddaliśmy klucze do ponad 5oo mieszkań.

AKRO DEVELOPMENT Sp. z o.o. sp. k. Rzeszów, ul. Kard, Karola Wojtyły 31 NIP 8132702192 REGON 690510382